Tatil

Yurtdışı otel rezervasyon siteleri: En iyi 11 alternatif

Yurtdışı otel rezervasyon siteleri
mm
Yazar 11Not.com

Yurtdışı otel rezervasyon siteleri bulmak istiyorsanız bunun için oldukça çok alternatif var. Ancak yurtdışı otel rezervasyonu konusunda dikkat etmeniz gereken sitelerin güvenilir olması ve bu otel bulma sitelerindeki yorumların ne kadar gerçek olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Böylece daha güvenle otel arayabilirsiniz. Tabi bu hizmeti veren sitelerin hemen hepsi ücretsizdir. Gideceğiniz otelden yüzde keserler ancak sizden bir ücret almazlar. En bilinenleri Booking, Trivago gibilerdir…

Rezervasyon yaparken en önemli dikkat etmeniz gereken nokta ise ücretsiz iade olup olmadığı. Eğer ücretsiz iade olmayan bir otelden rezervasyon yaptıysanız iptal edemezsiniz. Bazı otellerde ise yüzde  kesiyorlar iptal durumunda. Bu detayları iyi araştırmanız gerekiyor.

Sistem kredi kartı bilgilerinizi alıyor ancak parayı çekmiyor. Eğer otele gitmezseniz parayı çekiyor. Diğer durumda ödemeyi otele yapıyorsunuz, siteye herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.

Yurtdışı otel rezervasyon siteleri

Arkadaşlar yurtdışı (özellikle avrupa) için otel bakarken hangi siteleri tavsiye edersiniz? Güvenilir ve en iyi otellerin bulunduğu sorunsuz site? Booking.com tarzında ? Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi acaba?

Yurtdışı otel rezervasyon siteleri

Expedia.com

Booking.com

Tripadvisor

Hotels.com

TravelPony

HotWire

PriceLine

TatilSepeti

Pegasus

Agoda.com

Travelocity

Orbitz

Otel Kıyaslama Siteleri

HotelsCombined

Etiketler: otel ara, en ucuz otel bulma sitesi, otel rezervasyon sitesi kurmak, ücretsiz yurtdışı otel rezervasyonu, trivago otel

Yazar hakkında

mm

11Not.com

Haberleri daha iyi anlamanın en kolay yolu...

Yorum yaz