Eğitim

Türkiye’nin En İyi 11 Dil Okulu: Türkiye’deki en büyük 11 İngilizce kursu

dil kursları ingilizce türkiye en iyi en büyük
mm
Yazar 11Not.com

İngilizce öğrenmek globalleşen dünyada önemli bir gereklilik haline gelmiştir. Neredeyse dünyanın tüm ülkelerinde kendinizi ifade edebilmenize olanak sağlayan bu ortak dil sayesinde ufkunuzun daha genişleyeceği de kesindir. Yalnız İngilizce öğrenmek kaliteli ve bilgi dolu bir eğitimden geçer. Bu nedenle ingilizce kurslarına gitmek size vakit ve nakit kazandırır. İyi bir İngilizce kursu oturduğunuz ya da çalıştığınız yere yakın olmalı, eğitimcileri konularında uzman olmalı, kur sayısı, eğitim süresi, sınıf mevcudu gibi alternatifler bulundurmalı ve size bireysel olarak gereken ilgiyi göstermelidir. Peki Türkiye’de gerçek anlamda iyi eğitim veren ve yukarıdaki kriterlere uyan kaç tane İngilizce kursu var? İşte size Türkiye’nin en iyi 11 dil okulu.

1-English Time

English Time Dil Okullarında Genel İngilizce Programları için bütün dünyada kabul gören, öğretmen merkezli, 6 kurluk, interaktif bir eğitim modeli uygulanır.

2-British English

Her yaşa herkese İngilizce parolasıyla yola çıkan dil okulu 1975’ten beri kalitesiyle Türkiye’nin en iyi İngilizce kursları arasındadır.

3-Just English

Just English Türkiye deki yabancı dil eğitim açığını fark edip, bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarla dolu öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.

4-Amerikan Kültür Derneği

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları yabancı dil eğitiminde 100. Yılını geride bırakan köklü bir kuruluştur.  Her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığı 150.000 civarı öğrencisi vardır.

5-Wall Street

Wall Street English sadece Türkiye değil dünyanında lider okullarındandır. Wall Street English 1972 yılında Peccenini isimli bir öğretmen tarafından İtalya’da kurulmuştur. 28 ülkede 480 merkeziyle her yıl 200 binin üzerinde kişiye İngilizce öğretmektedir.

6-DİLKO

İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.

7-Education First

50 yıllık tecrübesiyle yurtdışı eğitimde dünya lideri EF’le 44 şehirde, 7 farklı dil üzerine eğitimi alabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir kurslarla her yaşa ve her dil düzeyine uygun program oluşturabilirsiniz.

8-Bilge Adam

Bilge Adam Akademi verdiği uluslararası standartlardaki dil eğitimi ile öğrencilerinin nitelikli iletişim kurabilme yeteneği kazanmalarını öncelikli hedef olarak benimsemiş başarılı ve köklü bir kurumdur.

9-Kent English

Hangi seviyeden başlarsanız başlayın; İngilizce’nizi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme olarak geliştireceğiniz ve en üst düzeye çıkaracağınız akademik bir eğitim alırsınız.

10-Dilfem

dil kursları ingilizce türkiye en iyi en büyük

Dilfem de yine yıllardır faaliyet gösteren, uzman kadrosuyla verdiği eğitimle hem bire bir hem de şirket eğitimlerinde etkili kurumlardan biridir.

11-Berlitz

135 yıllık bir çınar olan Berlitz 70 ülkede 550 şube ile dünyanın en yaygın dil okullarından biri olma özelliğini elinde bulunduruyor. Neredeyse dünya çapında her yıl 300.000 öğrencisi var.

Yazar hakkında

mm

11Not.com

Haberleri daha iyi anlamanın en kolay yolu...

Yorum yaz