Tatil

Haftasonu için İstanbul’da En Güzel 11 Tatil Yeri Önerisi

1
mm

Haftaiçinin tüm yorgunluğunu atmak için bir yer mi arıyorsunuz? İşte sizi tüm yorgunluğunuzdan arındıracak keyifli, dinlendirici mekanlar!

1

1) Klon Jawor Boutique Otel & Garden

Polonezköy, Beykoz’da bulunan bu özel mekan haftasonu İstanbul’da iyi bir vakit geçirmek için birebir. Günün 24 saati açık büfe servisi ile müşterilerine günün her saatinde hizmet vermektedir.

2) Yeşilçay Tatil Köyü

Ağva, Şile’de bulunan bu tatil köyünde bir tatil köyünde bulacaklarınızdan çok daha fazlası vardır. Sessiz ve rahat bir mekan olan bu yerde haftasonu boyunca kafanızı dinleyebilir haftaiçinin tüm gerginliğini atabilirsiniz.

3) Piccolo Mondo

Ağva, Şile’de bulunan bu özel yer özellikle yılın yaz mevsiminde İstanbul’un en gözde mekanları arasında yer almaktadır. Müşterilerine hizmette sınır tanımayan bu yerde oteller son derece temiz ve müşterilerine karşılamakla görevli olanlar ise gayet sıcaktırlar.

4) Ağva El Rio Motel

Ağva, Şile çevresinde bulunan bu Motel özellikle ailecek kısa tatiller vermek için bulunmaz bir fırsat sunuyor müşterilerine. Oldukça sıcak bir ortamı olan bu yer daha girer girmez etrafınızı tüm sıcaklığıyla sarıyor.

5) Yörükali Plajı

Büyükada’da olan bu mekan gerek hafta sonu gerekse günlük olarak gelebileceğiniz yerler arasındadır. Ücretlendirilmesi de oldukça makul olan bu yerin hizmetlerinden haftanın yedi günü 08:00-00:30 saaleri arasında faydalanabilirsiniz.

6) Kurfal Tatil Köyü

Şile içerisinde olan bu tatil mekanının oldukça dinamik bir enerjisi vardır. İlgili görevliler tarafından müşterilerine de yansıtılan bu dinamizm size hafta içerisinde kaybettiğiniz enerjinizi hafta sonu tekrar kazandıracaktır.

7) Ağva Greenline Guesthouse

Haftasonu içerisinde ufak kaçamaklar yapmak için oldukça ideal olan bu mekanın her ne kadar ücretleri normalin üstünde olsa da gidip yaşamanızda fayda var.

8) Riverside Club

Riverside Club bilhassa haftasonu kafa dinlemek için oldukça sakin ve rahat bir yer. Yılın hemen her mevsiminda sakin ve kafa dinlenebilecek yerler arasında listenin başını çekmektedir.

9) Forest Lodge

Burada kalacağınız otellerin odaları tamamen müşterinin rahat ve zevkine göre dizayn edilmiştir. Standartların üzerinde tasarlanan dekorlar farklı tarzları olan ve tatilde farklı deneyimler yaşamak isteyenler için oldukça uygundur.

10) Woodyville Ağaç Evleri

Tatilde doğa ile içe içe olmayı isteyen kişiler için özel olarak yapılmış olan bu yerde şehrin yoğunluğundan uzak doğa ile kısa bir tatil geçirebilirsiniz.

11) Santa Roza

Dizaynı modern tarza uygun olan otelleri ile müşterisinin ayağına en temiz ve en güvenilir hizmeti getirmektedir. Sade, duru bir tatil arayanlar için oldukça uygun bir yerdir.

Yazar hakkında

mm

Ebruz Bolcal

Profesyonel Blogger

Yorum yaz