Moda

Erkekler İçin Hediyeler: İşte Erkeklere Verilebilecek 11 Hediye Önerisi

moda-gundem_1356376008200
mm

Arkadaşınıza, sevgilinize, babanıza bir hediye alacaksınız fakat ne alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Erkeklere hediye almak zor görünür fakat aslında onları mutlu etmek oldukça kolaydır. Çünkü çok ilginç ürünlere sahip olmak yerine işlerine yarayacak hediyeler almak onları daha sevindirir. Bu yüzden klasik hediyeleri farklı detaylarla taçlandırmak onu daha da mutlu edecektir.

İşte, Erkekler İçin Hediyeler: İşte Erkeklere Verilebilecek 11 Hediye Önerisi:

1-SAAT

Birçok erkeğin başlıca aksesuar olarak kullandığı saatler uzun süredir hediye olarak tercih edilen bir seçenektir. Fakat klasik saatler yerine fiyatları çok da pahalı olmayan antika kurmalı kol saatleri hem çok şık, hem de erkekleri mutlu edebilecek bir seçim.

moda-gundem_1356376008200

2- CÜZDAN

Erkekler için diğer bir vazgeçilmez cüzdandır. Hatta birçok erkeğin sıklıkla cüzdan eskittiği bilinir. Ona bir cüzdan alabilir, bir köşesine de isimlerinizi yazdırabilirsiniz.

3-KALEM

Özellikle kalem koleksiyonu olan veya iş hayatında çok kalem kullanan bir erkeğe hediye alacaksanız tercihiniz kesinlikle kalemlerden yana olmalı. Çeşit çeşit desenlere sahip şık kalemlerin yanında özel tasarım kalemlerle yine isteğiniz deseni ve yazıyı yazdırmanız mümkün.

4-KOL DÜĞMESİ

Kol düğmesi erkeklerin özellikle resmi görüşmelerinde kullandığı bir detaydır. Kol düğmesi alacaksanız baş harf içeren kol düğmeleri hoş bir hediye olabilir.

5-DERİ AJANDALAR

Özellikle hediye alacağınız kişi not tutmayı seviyorsa ona bir not defteri ve ajanda alabilirsiniz. Kapağı deri olan ajandalar erkelerin en çok tercih ettiklerinden. Dilerseniz derisine istediğiniz şeyi yazdırabilir, farklı tasarımlar yaptırabilirsiniz.

6- KLASİK ARABALAR

Birçok erkeğin en büyük tutkularındandır klasik arabalar. Bu yüzden ona küçük bir oyuncak klasik araba alabilir, çalışma yerinde veya odasında her zaman sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

images (1)

7-TARAFTAR ÜRÜNLERİ

Futbol erkekler için önemli bir hobidir. Bu yüzden hediye alacağınız kişiye taraftarı olduğu kulübün formasını, atkısını, tişörtünü veya saatini satın alabilirsiniz.

8-PARFÜM

Eğer hediye alacağınız erkek parfüm kullanmayı seviyorsa onun için hoş bir koku seçebilir, günlük hayatında her zaman sizin seçtiğiniz kokuyu taşımasını sağlayabilirsiniz.

9-KEMER

Yine erkeklerin çok kullandığı bu aksesuarı ister tek, ister cüzdanla birlikte takım olarak hediye edebilirsiniz.

indir (6)

10-ÇAKMAK

Özellikle hediye alacağınız kişi sigara kullanıyorsa, çakmak hediye edebilirsiniz. Çakmağın üzerine yapılan farklı tasarımlarla da kendinizi hatırlatabilirsiniz.

11-ATKI

Eğer hazır hediye yerine kendi emeğinizle bir şeyler yapmak istiyorsanız ona bir atkı örebilir, kış boyu yanında taşıyıp sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Düğmeli-örgü-atkı-modeli

Yazar hakkında

mm

Arif Kaplan

Freelance Yazar

Yorum yaz