Sinema

En İyi Film Yıldızları: 2014’te Zirveyi Yakalayan 11 Yıldız

0
mm

Dolu dolu geçen 2014 yılının ardından meyvelerini yeni yeni veren birtakım oyuncular dikkatimizi çekmektedir. Öyle ki bu oyuncular 2014 yılına kadar belli projelerde boy göstermiş olsa da yıl içerisinde yer aldıkları dikkat çekici yapımlarla göz önüne çıkmıştır. Gelin şimdi 2014 yılı içerisinde isimlerini yıldızlarla taçlandıran oyunculara bakalım.

1) Jennifer Lawrence

1990 doğumlu Lawrence özellikle Silver Linings Playbook ile göz doldurmuştur. Oradaki performansı ile herkesi büyüleyen yıldız listenin en başını çekmektedir.

1

2) Scarlett Johansson

Her ne kadar bu zamana kadar birçok projede boy gösterse de 2014 yılının şanslı oyuncularından biriydi Johansson.

2

3) Chloë Grace Moretz

Henüz yaşı oldukça küçük olmasına rağmen Chloë Grace Moretz de listenin başını çeken oyuncular arasındadır. Moretz ilk kez adını Kick-Ass adlı yapımda duyurmuştu.

3

4) Emma Stone

The Help adl yapımla ön plana çıkan oyuncu o günden beri Holywood’un aranan en gözde oyuncuların biri olmuştur.

4

5) Eva Green

İlk kez Casino Royale’de oyunculuğunu sergileyen yıldız her geçen gün ismini daha çok duyduğumuz önemli isimlerden biridir.

5

6) Leonardo DiCaprio

Bir dönemlerinin aranan ve günümüzde hala aranmakta olan oyuncularından biri olan DiCaprio 2014 yılında çıkış yaşayan önemli isimlerden biridir.

6

7) Naomi Grossman

American Horro Story dizisiyle adını duyurmaya her geçen gün emin adımlarla ilerleyen Grossman da 2014 yılının iyi oyuncularındandır.

7

8) Jared Leto

Medyada kariyerine müzik ile başlayan Leto sinema dünyasına adım attığından beri adını sık sık arananlar listesinde görmekteyiz.

8

9) Benedict Cumberbatch

Önemli İngiliz oyuncularından Cumberbath Sherlock dizisiyle tüm dünyada patlayış yaşadıktan sonra önemli yapımlara imza atmayı başardı.

9

10) Matthew McConaughey

Interstellar ile yükselişe geçen McConaughey 2014 yılından itibaren yükseliş yaşayan önemli oyunculardandır.

10

11) Emma Watson

Harry Potter serisi ile adını duyurmaya başlayan ünlü yıldız 2014 yılının aranan yıldızları listesine girmeyi başardı.

11

Yazar hakkında

mm

Ebruz Bolcal

Profesyonel Blogger

Yorum yaz