Teknoloji

Cep Telefonu Karşılaştırma Siteleri: İşte İşinizi Kolaylaştıracak 11 Telefon Karşılaştırma Sitesi

mysubh_23245963c39b20bcep_telefonlari
mm

Cep telefonu almayı mı düşünüyorsunuz? Her firmanın sitesinde ayrı ayrı araştırma yapmaktan yoruldunuz mu? İşte işinizi kolaylaştıracak 11 telefon karşılaştırma sitesi:

mysubh_23245963c39b20bcep_telefonlari

1-MOBİLİLETİSİM.COM       

Cep telefonları ve teknolojik haberlerin de yer aldığı sitenin “Karşılaştırma” sayfasından 6 farklı cihaza kadar karşılaştırma yapmanız mümkün. Aynı hizmeti tabletler için de kullanabiliyorsunuz.

2-EPEY.COM

Puanlama sistemi ve “Fiyat”, “Ekran Boyutu”, “Kamera Çözünürlüğü”, “Bellek”, “Dahili Depolama” kriterlerini aynı tabloda karşılaştıran Epey.Com da işinizi kolaylaştırıyor.

3-KİYAS.LA

Kiyas.la, yorum, puanlama ve öneri gibi özellikleriyle karşılaştırma sitesi olmanın yanı sıra kullanıcılara sosyal bir platform sunuyor.

indir (4)

4-CEPWORLD

“Karşılaştırma” sayfasından dilediğiniz üç model cep telefonunu seçerek tüm teknik özelliklerini karşılaştırmanız mümkün.

5-CEPDE.NET

Cihazları “tasarım”, “özellik” ve “performans” açısından puanlayan Cepde.Net, en çok aranmış kombinasyonları içerdiği için siz seçim yapmadan bir tıkla istediğiniz karşılaştırmaya ulaştırıyor.

6-LETSGOMOBİLE.ORG

Cihazları karşılaştırmanın yanı sıra sahip olduğunuz bellek kartı türünü seçerek bellek kartınıza uygun telefonları görüntülemeniz mümkün.

7-CEPKOLİK.COM

Karşılaştırma yapabileceğiniz sitede ayrıca çok faydalı bilgiler edinebileceğiniz “karşılaştırma yazıları” bulunuyor. Teknik özellik karşılaştırmalarının yetersiz kaldığını düşünüyorsanız bu yazıları okuyarak uzmanların bakış açısıyla değerlendirme yapabilirsiniz.

8-CİMRİ.COM

Telefonların özelliklerini ayrıntılı bir şekilde incelemenizi sağlayan site, beğendiğiniz telefonu en uygun fırsatlarla nereden alabileceğinizi de gösteriyor.

images (2)

9-CEPTOWN.COM

İki cihaz arasında karşılaştırma yapan site, cihazların fiyatını ve hangi firmada satıldığı bilgisini de size gösteriyor.

10-VERSUS.COM

Karışık olmayan arayüzü ile gayet kolay bir şekilde karşılaştırma yapabiliyor, büyük görsellerle telefonları inceleyebiliyorsunuz.

versus-smartphones

11-MEDİAMARKT/VATAN/BİMEKS

En önemli teknolojik ürün firmalarının da internet sitelerinden beğendiğiniz telefonları karşılaştırma listesine ekleyerek özelliklerini bir arada görmeniz mümkün.

Yazar hakkında

mm

Arif Kaplan

Freelance Yazar

Yorum yaz